IPTV a VLC player | Bardejov internet provider | Optická sieť | WiFi | ProxisNET | Fiber-NET.sk
Fiber-NET.sk
Na optickej infraštruktúre je spustená testovacia prevádzka multicastového balíka rôzneho spektra TV a rádií.

TV a rádio - stanice je možné sledovať na počítačí, ale aj na TV príjmačoch. Podmienkou je pripojenie na optickú sieť a to tak aby Váš kábel smeroval do pivnice a nie na strechu do starých switchov, ktoré nedokážu plnohodnotne zasielať tieto multicastové pakety.

K sledovaniu na počítači odporúčame použiť program VLC. Stiahnuť ho môžete TU. V podmenu nájdete obrázkový návod ako správne spustiť TV a rádia pomocou programu VLC.

Pre sledovanie na TV príjímačoch je potrebné zariadenie - SetTopBox. V prípade zájmu o takéto zariadenie, nám prosím napíšte na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. Táto adresa je chránená proti spamovaniu, pre jej zobrazenie potrebujete mať Java scripty povolené . Neodporúčame zakúpovať takéto zariadenie bez predchádzajúcej konzultácie, keďže sa môže stať, že nebude kompatibilné s existujúcim systémom.

Keďže ide o testovaciu prevádzku, TV a rádia sa môžu meniť. Táto služba je v rámci testovacej prevádzky BEZPLATNÁ. Zároveň v rámci testovacej prevádzky NEGARANTUJEME funkčnosť ani rozsah ponúkanej služby.